Infolinia +48 730 713 730
PolskiAngielskiDeutsch
» » SOCJALNE

SOCJALNE

SOCJALNE

Firma New Trailers producent przyczep samochodowych przedstawia linię przyczep Mustang Work która jest odpowiedzią na potrzeby osób pracujących w warunkach zewnętrznych z dala od zorganizowanych stacjonarnych warunków socjalnych. Wielką zaletą przyczep socjalnych w stosunku do kontenerów jest ich pełna mobilność i zasadniczo brak przygotowania wstępnego podłoża na którym ma stanąć przyczepa. Przyczepy socjalno-pracownicze Mustang-Work idealnie nadają się na place budów i pola rolnicze, gdzie pracownik umysłowy czy fizyczny będzie miał zapewnione zaplecze socjalne w postaci ławek z schowkami, stołu, szafek BHP, kąciku sanitarnego i kuchennego, lodówki, mikrofali, ogrzewania, wielu półek itp.

Przyczepy mogą być również wyposażone w osobne pomieszczenie z toaletą jaki i osobny agregat prądotwórczy pozwalający na niezależne zasilanie prądowe przyczepy. Na potrzeby rolnictwa powstała wersja z oknem podawczym i blatem z którego mogą być wydawane w zorganizowany sposób posiłki (np. prowiant, kawa, herbata itp.) dla większych grup osób które np. maja przerwę w pracach polowych czy ogrodniczych. Przyczepa poza drogą publiczną (np.: na polu) może być przemieszczana za pomocą quad’a.

Przyczepy socjalno-pracownicze Mustang-Work są produkowane w dwóch liniach – Basic i Comfort, różniących się od siebie zastosowaniem materiałów do produkcji przyczepy jak i wyposażenia wnętrza. Przyczepy Mustang-Work są wyposażone w meble i pełne zaplecze sanitarne.

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
25.29.101 Przyczepa socjalna

25.29.101 Przyczepa socjalna

29 990,00 zł brutto24 382,11 zł netto
25.29.101 Producent przyczep o zwiększonej wytrzymałości w zakresie do 3500 kg. Prezentowana przyczepa przeznaczona jest odpowiedzią na potrzeby osób pracujących w warunkach zewnętrznych z dala od zorganizowanych stacjonarnych warunków socjalnych. Wielką…
Przyczepa WC exclusive

Przyczepa WC exclusive

Zapytaj o cenę

Wszystkie prawa zastrzeżone NOWIM 2021